Mezoterapi

 

Mezoterapi derinin orta tabakasını tedavi etmek anlamına gelmektedir. Yüz, saçlı deri, vücutta kullanılmaktadır. Gerekli olan maddeler kan dolaşımına karışmadan direkt olarak problemli olan bölgelere uygulanır. Etki kaybı ve yan etki oluşturma ihtimali ortadan kalkar.

Yüze uygulanan cilt gençleştirme yöntemlerinden biridir. İçinde mineral, vitamin ve hyaluronik asit gibi karışımları içeren kokteylleri derinin orta tabakasına enjekte ederek cildin beslenmesini sağlamakta ve su tutma kapasitesini arttırmaktadır. On beş gün aralarla ortalama 4-6 seans uygulanır. İşlem öncesi kremlerle anestezi sağlanmaktadır.

Mezoterapi ayrıca ergenlik ve hamilelikte oluşan çatlaklar, bölgesel zayıflama ve sellülit, göz çevresi morluğu, leke ve saç dökülmesi tedavisinde de kullanılmaktadır. Bu amaçlarla uygulama yapılacağı zaman seans sayısı şikayete, uygulama yapılacak kişiye ve alana göre değişiklikler göstermektedir.

 

kalıcımakyaj , ciltbakımı , dudakkontör , eyeliner , hacamat , sülüktedavisi , kaşkontör , kaşkontörsilme ,dövmesilme ,kaşdizayn medikalciltbakımı ,ozonsauna ,diotütülemeepilasyon epilasyon ,ozonkabin ,dermapen ,mezoterapi ,iğnesizmezoterapi ,dövme kötükaşkontörsilme ,kaşdolgu ,leketavisi ,iğneliepilasyon ,lazer ,ciltyenileme güzelliksalonu,İpek Kirpik